Téma týdne je Mobil

22. května 2010 v 17:46 | Idioten |  Výlevy
Téma týdne je Mobil, a proto jsem se rozhodla na tohle téma zaase něco napsat.. A jelikož je sobota a stíhám to na poslední chvilinku, tak to asi nebudu nijak moc pitvat.

Neumím si představit, že bych si nemohla napsat smsku Jdeme ven? nebo zavolat někomu, jestli je v pořádku... Vlastně mobil je teď velký pomocník v komunikaci a vlastně už se nějak moc nedivím, že lidi radši napíšou SMSku, když poštovní známka teď stojí neuvěřitelných 10 Kaček!?
Na druhou stránku, nechápu lidi, který soudí podle mobilu.. "Tyjoo? Co to máš za šunku? Kdyť je to model z roku 1-2-3!" ale naštěstí, tohle se mě netýká...
Já jsem za mobilní telefony ráda.. :) nahrazuje mi budík, rádio a je to moje psychická podpora ve školní budově (viz. hodiny propařené Tetrisem)
Dlouho jsem si nedala vzít svojí dokonalou, starou šunčičku, ale teď od Vánoc mám novou šunčičku a jsem nadmíru spokojená.. Vlastně jak málo mi stačí ke štěstí? Vlastně mi stačí když můžu psát SMSky :D Ať mám kterejkoliv mobil, tak je to zkrátka můj miláček.. :P
phoun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama